Alicja Ostolska - Nasze Gwiazdy

Alicja Ostolska - Aktorka

Alicja Ostolska jest aktorką serialową oraz influencerką.  Na szklanym ekranie pojawiła się po raz pierwszy już w wieku 13 lat a od najmłodszych lat jest częścią świata teatralnego. Zagrała na deskach Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie gdzie zdobyła Srebrną Maskę.

Alicja Ostolska jest znana telewidzom głównie z serialu „M jak miłość” gdzie wciela się w rolę Ali Wrońskiej. Od 2023 roku możemy zobaczyć ją w serialu „Klan”, gdzie wcieliła się w postać Justyny.

Poza serialem Alicja Ostolska bardzo często pojawia się w programach rozrywkowych, teleturniejach, imprezach telewizyjnych oraz w polskich teledyskach. Zagrała w kilku reklamach, w tym jednej o zasięgu globalnym. Alicja Ostolska jest znaną influencerką modową: na swoich kontach społecznościowych tworzy inspiracje najnowszych trendów w świecie mody w postaci filmów tzw. lookbook. Podejmuje współpracę z największymi polskimi markami, w sposób niezwykle subtelny i kobiecy oddając estetykę swojego życia. Jest studentką aktorstwa na Warszawskiej Szkole Filmowej.

Alicja Ostolska - agencja influence marketing zaprasza do kontaktu:

Telefon:
+48 507 661 511
E-mail:
jpawlowska@healthygroup.pl