Szkolenia

Twoja przepustka do sukcesu - z HealthyGroup na pewno osiągniesz więcej!

Jesteśmy agencją, która z pasją zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń oraz warsztatów. Nasza oferta jest niezwykle różnorodna, dostosowana do różnych grup wiekowych i zainteresowań. Oferujemy szkolenia i warsztaty z różnych dziedzin, które pomogą Wam rozwijać się i osiągać sukcesy.

Nasza oferta obejmuje:

1. Szkolenia z Obsługi Mediów Społecznościowych: Pomagamy zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom w opanowaniu tajników efektywnego wykorzystywania mediów społecznościowych. Dzięki naszym szkoleniom dowiesz się, jak skutecznie budować swoją obecność online, zyskać widoczność oraz zrozumieć mechanizmy działania różnych platform.

2. Warsztaty Graficzne: Nasze warsztaty skierowane są zarówno do początkujących, jak i osób chcących podszlifować swoje umiejętności graficzne. Nauczycie się tworzyć wizualnie atrakcyjne treści, grafiki reklamowe i materiały promocyjne.

3. Warsztaty „Estetyka Życia”: Jeśli pragniecie lepiej zrozumieć piękno i harmonię w codzienności, nasze warsztaty pomogą Wam odkryć, jakie elementy życia wpływają na Wasze poczucie piękna i spełnienia. To czas na zadbanie o siebie i rozwijanie wrażliwości na estetykę.

4. Warsztaty „Bezpieczeństwo w Sieci”: Oferujemy warsztaty, które pomogą Wam, Waszym dzieciom oraz organizacjom zrozumieć zagrożenia związane z korzystaniem z internetu oraz jak chronić się przed nimi. Dbamy o bezpieczeństwo online w każdej grupie wiekowej.

5. Warsztaty „Dbałość o Siebie”: Nasze warsztaty promują zdrowy styl życia, zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Chcemy pomóc Wam zadbać o swoje ciało i umysł, byście mogli cieszyć się życiem pełną garścią.

Canva dla początkujących
Wzmacnianie własnych wartości
Warsztaty dla Seniorów
Warsztaty z Mediów Społecznościowych
Warsztaty odpoczywamy od social mediów
Warsztaty Bezpieczeństwo w sieci
Warsztaty aktorskie dla początkujących
Warsztaty joga dla początkującyh
Warsztaty kreatywności dla dzieci i dorosłych
Warsztaty zadbaj o siebie