Gadżety reklamowe i upominki z nadrukiem

Sprawdź nasz katalog gadżetów marketingowych i gadżetów reklamowych, wybierz artykuły i nanieś swój upominkowy brand.

Wyróżnij się i pokaż, że Twoja firma jest wyjątkowa!

Nasza oferta obejmuje przygotowanie gadżetów i profesjonalny nadruk wg wytycznych klienta. Fachowe doradztwo i szeroki asortyment sprawią, że Twoi klienci otrzymają produkt wyjątkowy, oryginalny, nowoczesny ale również estetycznym i funkcjonalny.

Nie daj swoim klientom zapomnieć o sobie – podaruj im drobiazg, dzięki którym na długie lata zostaniesz w ich pamięci

Gadżety reklamowe z HealthyGroup! Opracowujemy i wykonujemy gadżety reklamowe, upominki firmowe, gadżety marketingowe także z nadrukiem indywidualnym! Przygotowujemy paczki prezentowe dla pracowników i klientów, zajmujemy się dostawą i wysyłką.

Nie masz pomysłu na firmowe prezenty? Paczki świąteczne, gadżety  marketingowe, gadżety reklamowe – zapewniamy kompleksowe realizacje od pomysłu do realizacja włącznie z projektem. Realizujemy zlecenia zgodnie z potrzebami klientów spójne ze strategii oraz dopasowane do budżetu projektu.

Jesteśmy solidni i terminowi.

Gadżety reklamowe brandujemy zgodnie z wymaganiami klienta, wykonywaliśmy zlecenia reklamowe z logotypami marek takich jak:

ABC Data, Scania Polska, Inspektorat Sanitarny, Microsoft, INTEL, Lenovo, Sferis.pl, Action, ASUS, DELL, ACTINA, DJI, HP, Samsung, LG, Intel, AMD, Ingram Micro, TVN