Nasze gwiazdy

Joanna Racewicz

Dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna. Absolwentka filologii polskiej i Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Pracowała w regionalnym oddziale radia RMF FM i na ogólnopolskiej antenie radia ZET. Była reporterką Teleexpressu (1 TVPSA), a także prezenterem i współwydawcą codziennego serwisu Panorama (2 TVPSA). Była związana z porannym programem “Dzień Dobry TVN”, gdzie odpowiadała za cykl „Dom otwarty”, była prowadzącą program „Sekrety mądrej niani” w TVN Style. Felietonistka i dziennikarka magazynu PANI.

Przez dwa lata pracowała w morning show 2TVP “Pytanie na śniadanie”, gdzie tworzyła duet prowadzących z aktorem Łukaszem Nowickim. Od października 2018 roku – prowadząca blok informacyjno- publicystyczny Nowy Dzień w Polsat News na antenie telewizji Polsat i Polsat News.

Joanna Racewicz prowadzi szkolenia i warsztaty medialne z zakresu wystąpień publicznych, wizerunku scenicznego i zarządzania sytuacjami kryzysowymi.

Laureatka nagród: „Gracja”  Akademii Dobrego Stylu Klubu Integracji Europejskiej, Osobowości Roku 2014 w kategorii dziennikarstwo telewizyjne, „Gwiazdy o wielkim sercu” magazynu Law Business Quality, nagrody Wojskowego Instytutu Medycznego za edukację medialną w służbie zdrowia, nagrody Alladyn Fundacji Spełnionych Marzeń.

Social Media

Obserwuj nasz Instagram