Joanna Racewicz - nasze gwiazdy

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz – znana dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna. Absolwentka filologii polskiej i Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Pracowała w regionalnym oddziale radia RMF FM i na ogólnopolskiej antenie radia ZET. Była reporterką Teleexpressu, prezenterem i współwydawcą codziennego serwisu Panoramy. Była związana z porannym programem „Dzień Dobry TVN” gdzie odpowiadała za cykl „Dom otwarty” a także prowadzącą program „Sekrety mądrej niani” w TVN Style. Felietonistka i dziennikarka magazynu PANI.

Przez dwa lata pracowała w morning show „Pytanie na śniadanie”, gdzie tworzyła duet prowadzących z aktorem Łukaszem Nowickim. Od października 2018 roku – prowadząca blok informacyjno- publicystyczny Nowy Dzień w Polsat News na antenie telewizji Polsat i Polsat News.

Joanna Racewicz prowadzi szkolenia i warsztaty medialne z zakresu wystąpień publicznych, wizerunku scenicznego i zarządzania sytuacjami kryzysowymi.

Laureatka nagród: „Gracja”  Akademii Dobrego Stylu Klubu Integracji Europejskiej, Osobowości Roku 2014 w kategorii dziennikarstwo telewizyjne, „Gwiazdy o wielkim sercu” magazynu Law Business Quality, nagrody Wojskowego Instytutu Medycznego za edukację medialną w służbie zdrowia, nagrody Alladyn Fundacji Spełnionych Marzeń.

Kontakt:
+48 507 661 511
email:
jpawlowska@healthygroup.pl