Pracujemy dla Ciebie

Pozwól nam wznieść Twoją karierę na wyższy poziom.

Oferujemy kompleksową obsługę managerską, dbając jednocześnie o działania zbilansowane oraz nastawione na zdrowy, holistyczny rozwój, zarówno w obszarze publicznym, jak i prywatnym. Specjalizujemy się w influence marketingu.

Współpracujemy z osobami związanymi z show-biznesem. Gwiazdy telewizji, celebryci, artyści oraz inne osoby publiczne, które są pod naszą opieką, mogą liczyć na nasz profesjonalizm, uczciwość, dyskrecję, wzajemne zrozumienie, szacunek oraz lojalność.

Zajmujemy się kreowaniem wizerunku, utrzymywaniem kontaktu z  mediami, publikowaniem na blogach i w mediach społecznościowych, organizowaniem konferencji prasowych i spotkań biznesowych.

Ponadto tworzymy wyjątkowe imprezy i wydarzenia służące rozwojowi, w tym szereg warsztatów, szkoleń, a także wyjazdów relaksacyjnych w Polsce oraz zagranicą.

Działamy elastycznie i efektywnie.

Mamy doświadczenie w pracy dla marek takich jak: Wydawnictwo Literackie, Scania Polska, Inspektorat Sanitarny, DJI, Samsung, Action, Sferis.pl, Microsoft, ASUS, LENOVO, HP, Epson, KETER, Dell, Electrolux, BEKO, LG, Intel, Ingram Micro oraz AMD, Also, Boernerowo.

Gwiazdy, z którymi współpracujemy

Gwiazdy, które polecamy

Coaching i mentoring

Dr Justyna Smoleń-Starowieyska

Doktor filozofii, specjalizująca się w filozofii człowieka i w filozofii kultury. Ma wykształcenie także w zakresie psychologii. Dodatkowo uzyskała dyplom Studium Komunikacji Społecznej i Mediów, m.in. w zakresie public relations oraz ukończyła szkołę coachingu w Akademii SET.

Przez wiele lat pracowała na UKSW jako wykładowca akademicki, a od 2016 roku działa jako niezależny doradca filozoficzny  i personalny.

Od 2015 roku występuje jako ekspert w telewizji Racjonalista TV.

Prywatnie jest mamą, która uwielbia rozmawiać ze swoją córką i od niej się uczyć świeżego spojrzenia na świat.

Inspirują ją ludzie oraz wyspy, morza, statki. Ma patent żeglarza. W wolnych chwilach pisuje eseje i opowiadania.

Dowiedz się więcej