Nasze gwiazdy

Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek. Doceniana przez publiczność, ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról, zarówno filmowych jak i teatralnych.

Jako dziecko uczyła się gry na skrzypcach. Swoją przygodę z piosenką rozpoczęła w wieku czterech lat u swojej babci w Zduńskiej Woli gdzie wisząc na trzepaku wykonała utwór “Czerwone maki na Monte Cassino” autorstwa Feliksa Konarskiego, za którą otrzymała huczne brawa od sąsiadów zza płotu.

Jest aktorką wszechstronną, pełną pozytywnej energii, obdarzoną silnym charakterystycznym głosem, na który nie można pozostać obojętnym.

Adrianna Biedrzyńska od początku swojej drogi związana z estradą. W recitalu pt. „Ada to nie wypada”, postanowiła zaprezentować repertuar liryczny o sporym ładunku emocjonalnym, przesycony nutą nostalgii, humoru i rozumnej zadumy, tak bardzo lubiany zarówno przez artystów, jak i publiczność.

Z prostych melodyjnych piosenek artystka wydobywa wielkie emocje, które natychmiast staną się także udziałem publiczności.

Kontakt:
+48 507 661 511
email:
jpawlowska@healthygroup.pl