Nasze gwiazdy

Agnieszka Kotońska

Bardzo lubiana Influencerka występująca w  bijących rekordy oglądalności programach „Gogglebox. Przed telewizorem.”  i „Orzeł czy reszka” – oba programy emitowane przez stację TTV. Gdy w 2015 roku dołączyła do programu, była korpulentną blondynką lubującą się w mocnym makijażu, tipsach i bazarowej modzie. Z czasem jednak nabrała elegancji i solidnie popracowała nad sylwetką. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych oraz ćwiczeniom na siłowni gwiazda TTV schudła prawie 30 kilogramów. Zanim zaczęła się odchudzać, jej waga sięgała aż 98 kg.

Agnieszka w zaskakującym tempie zyskała sympatię widzów i obecnie konto Agnieszki na Instagramie obserwuje już ponad 280 tysięcy osób i liczba ta z dnia na dzień rośnie w zaskakującym tempie. W marcu 2020 Agnieszka była gościem u Kuby Wojewódzkiego.

Agnieszka to niezwykle sympatyczna, naturalna, uśmiechnięta i szczera 40-latka. Ostatnio olbrzymią pasją Agnieszki stał się fitness, siłownia i zdrowy styl życia, który propaguje na swoich mediach społecznościowych. Jest ambasadorką marki suplementów diety AvetPharma.

Social Media