Nasze gwiazdy

Beata Biały

Beata Biały to znana dziennikarka i autorka bestsellerowych książek: „Osiecka. Tego o mnie nie wiecie”, „Krzysztof Baranowski. Spowiedź kapitana”, „Hazardziści. Gra o życie” i ostatniego bestselleru „Słońca bez końca. Biografia Kory”.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowe studia dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim Jest autorką książki „Spowiedź kapitana” (2018), będącej zapisem szczerej rozmowy ze słynnym żeglarzem, Krzysztofem Baranowskim. W 2020 ukazała się bestsellerowa książka „Osiecka. Tego o mnie nie wiecie” o wielkiej poetce Agnieszce Osieckiej. W wydanej w 2021 r. książce „Hazardziści. Gra o życie” przedstawia życie hazardzistów i wprowadza w dramatyczny świat uzależnienia.

Beata Biały jest specjalistką od intymnych, głębokim rozmów ze znanymi ludźmi,  można jej posłuchać w serii podcastów „Dialogi waginy i penisa” , które są nieustannie na 1 miejscu TOP100 audiobooki Empik. Zajmuje się wizerunkiem, choć tylko w nielicznych przypadkach. 

W swojej najnowszej książce „Słońca bez końca. Biografia Kory” Beata Biały z uwagą i czułością składa portret Kory niczym obraz z setek puzzli. Z rozmów z jej bliskimi, przyjaciółmi. Z zapisków i wspomnień, ze słów samej Kory kreśli fascynujący obraz tej wyjątkowej artystki i wyjątkowej kobiety.

Prywatnie, na tyle na ile możemy zdradzić sekrety pisarki: jest zakochana w swojej kotce Oi.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Agencją w sprawie organizacji spotkań autorskich z pisarką.

Kontakt:
+48 507 661 511
email:
jpawlowska@healthygroup.pl