Michał Chruściel - nasze gwiazdy

Michał Chruściel

Michał Chruściel jest aktorem młodego pokolenia znanym z wielu lubianych seriali takich jak  „Korona królów. Jagiellonowie”, „M jak miłość”, „W rytmie serca”,  „Na Wspólnej”, „Barwy Szczęścia”, „Korona Królów”, „Echo serca”, „Na sygnale”, „O mnie się nie martw”, „Przyjaciółki”, „Na Wspólnej”, „Klan”.  Zagrał w epizodach filmów krótkometrażowych: „MMA”, „Nie bój się 2”, „Najpiękniejsze fajerwerki ever”.

Michał Chruściel jako Świdrygiełło w serialu „Korona królów. Jagiellonowie” gra najmłodszego i ambitnego brata Władysława Jagiełły, który w opozycji do króla niemal przez całe życie buntował się aby zdobyć tytuł wielkiego księcia litewskiego.

Jako początkujący producent filmowy w Rockstar Films Studio wydał 2 filmy krótkometrażowe pod tytułem „Nie bój się” (finał przeglądu kina niezależnego Helios OFFy) oraz „Nie bój się II”. Współzałożyciel grupy teatralnej Impuls. W 2016 roku współpracował przy filmie konkursowym „Maja”, który wygrał Manchester International Festival. W roku 2019 w konkursie dla młodych reżyserów Papaya Young Directors wystąpił w spocie konkursowym pt. „Oddział” reżyserowanym przez Jakuba Zarzyckiego, (który otrzymał pierwszą nagrodę) oraz w tym samym konkursie zdobył nagrodę specjalną Heliografu i nagrodę specjalną MAKOnLine za film „Zakupowa odyseja” w reżyserii Joanny Żero. W 2019 roku znalazł się w również obsadzie krótkometrażowej „Wizyty” Marka Zalewskiego (finalistki festiwalu Flickfair). Współpracował z reżyserami takimi jak: Tomasz Konecki, Jerzy Skolimowski, Łukasz Kośmicki, Kordian Piwowarski czy Marta Plucińska.

Brał udział w sesjach fotograficznych dla firm: Schwarzkopf, Odra, Lay’s, Ikea.

Michał Chruściel agencja influence marketing zaprasza do kontaktu:

Telefon:
+48 507 661 511
E-mail:
jpawlowska@healthygroup.pl