Nasze gwiazdy

Piotr Gąsowski

Absolwent PWST w Warszawie (1987) Aktor, konferansjer, showman, występował na scenach wielu warszawskich teatrów: Teatr Nowy, Rampa, Komedia, Syrena, Capitol, Kamienica, Kwadrat i 6 Piętro.

Piotr jest także znany z ról w Teatrach TV, zagrał w wielu filmach fabularnych:
„Pierścionek z orłem w koronie”/Andrzej Wajda/, „Balanga” /Łukasz Wylężałek/, „Czterdziestolatek dwadzieścia lat później” /Jerzy Gruza/, „Billboard”/ Łukasz Zadrzyński/, „Złoto dezerterów” /Janusz Majewski/, „Odlotowe wakacje” /Marek Pietrak/, „Rozmowy kontrolowane” /Sylwester Chęciński/, „Nic śmiesznego”/Marek Koterski/,

oraz serialach telewizyjnych:
„Dom”, „WOW”, „Szpital na peryferiach”, „Daleko od Noszy”, Hela w opałach”, ” Duch w Dom”, „Hotel 52”, „Świat wg Kiepskich” czy „Ojciec Mateusz”.

Piotr jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich konferansjerów i showmanów.Przez wiele lat Piotr Gąsowski występował w bardzo popularnych programach Zbigniewa Górnego „Gala Piosenki Biesiadnej”, a ostatnio jednego z najbardziej popularnych programów na polskim rynku telewizyjnym czyli „Taniec z Gwiazdami”. Wspólnie z Maciejem Dowborem prowadzi już 6 edycję bardzo popularnego programu „Twoja Twarz brzmi znajomo”.

Od 20 lat wraz Hanną Śleszyńską, Robertem Rozmusem i Wojtkiem Kaletą tworzy formację kabaretowo-estradową „Tercet czyli Kwaret” z powodzeniem koncertującą na polskich i zagranicznych scenach.

Aktor jest laureatem Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Prywatnie tata Kuby i Julki, czas wolny spędza grając w golfa i tenisa, jest świetnym snowboardzistą i pasjonatem dalekich podróży z plecakiem a także pilotuje własny samolot.

Kontakt:
+48 507 661 511
email:
jpawlowska@healthygroup.pl