Nasze gwiazdy

Weronika Bochat

Weronika Bochat  – polska wokalistka, aktorka głosowa i trenerka wokalna. Zdobywczyni wielu nagród głównych na najbardziej prestiżowych festiwalach piosenki (Grand Prix na Festiwalu im. Anny Jantar we Wrześni, Grand Prix na Festiwalu Piosenki w Koninie, liczne nagrody na festiwalach za granicą).

Przez kilka lat współprowadziła program 5-10-15 w TVP1, współpracowała z teatrami muzycznymi: Rampa na Targówku i ROMA w Warszawie. Dwukrotnie reprezentowała Polskę na festiwalach Eurovision Song Contest.

W 2014 roku brała udział w programie „The Voice of Poland”. Rozpoczęła karierę wokalną i aktorską.

Podkłada głosu kilku postaciom, m.in. „Hrabinie Coloraturze”, w odcinku serialu animowanego „My Little Pony” Przyjaźń to magia”, „Główna atrakcja” , Vaiana: Skarb oceanu – Vaiana

Od 2014 roku jest żoną finalisty trzeciej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz, Gabriela Piotrowskiego. 17 czerwca 2019 roku powitała na świecie swoją córkę Stefanię.

W grudniu 2021 wydala album z kolędami pt. „Świątecznie”, zaprosiła do projektu piosenkarkę i YouTuberkę Magdę Beredę, aktorkę i piosenkarkę Amelię Kaczmarczyk oraz pianistkę Karinę Komenderę.

Kontakt:
48 507 661 511
email:
jpawlowska@healthygroup.pl

Galeria zdjęć

Video