Janja Lesar

Janja Lesar - nasze gwiazdy

janja lesar

Janja Lesar pochodzi ze Słowenii. Tańczy od dziecka. Zawsze lubiła ruch i muzykę, dlatego rodzice zdecydowali się zapisać ją do szkoły tańca.

Janja Lesar ma na swoim koncie wiele tytułów mistrzowskich a najważniejsze z nich to:

1 miejsce na Mistrzostwach Świata w tańcach latynoamerykańskich
1 miejsce na najbardziej prestiżowym turnieju tanecznym w Blackpool w Anglii

W 2003r zaczęła tańczyć w parze z Polakiem – Krzysztofem Hulbojem. Zdobyła z nim min. tytuł Mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich. Po tych mistrzostwach postanowili zakończyć zawodową przygodę z turniejami tańca. Na swoim „tanecznym koncie” ma przygotowanie tanecznego show pt.: „The 50’s Show”, „I Move You” oraz „Dance Amore” . Tańczy w operze „Traviata” w Operze Narodowej. Jest choreografka programu „You Can Dance”. Występowała w pięciu edycjach „Tańca z Gwiazdami” tańcząc min. z Dawidem Kwiatkowskim, Michałem Kwiatkowskim, Miśkiem Koterskim czy Bilguunem Aariunbataarem. Obecnie jest choreografką w programie ’ Taniec z Gwiazdami ’ . Pracuje i tańczy w wielu przedstawieniach teatralnych. Na co dzień występuje w Teatrze Buffo w Warszawie.
Wiosną 2018 powróciła do konkursu, zostając partnerką rapera i zawodnika MMA Popka. Zajęła z nim trzecie miejsce, odpadając w odcinku półfinałowym.
W 10 edycji zwyciężyła w parze z Damian Kordasem. W ostatniej edycji z Wiesławem Nowobilskim zatańczyła w półfinale.

Janja Lesar kontakt agent agencja influence marketing:

E-mail:
jpawlowska@healthygroup.pl

Telefon
+48 507 661 511